Kas dieną visų dalyvių nueinamų žingsnių suma ir vidurkis

Dalyvių emocinę būklę atspindinti mozaika


- Labai gerai - Gerai - Normaliai - Prastai - Blogai

Procentinė treniruotėse apsilankiusių dalyvių dalis

Klaipėdos regiono moterų konsultacijos atliktos mišriu būdu. Analizuojant užpildytas dalyvių anketas, neaptikta didesnių nusiskundimų sveikata. Dauguma dalyvių pažymėjo, kad esant sveikatos problemoms, kreipiasi į savo jau turimus specialistus: kineziterapeutus, masažuotojus ar pan.

Klaipėdietės pasižymėjo aukštais visų testų rezultatais: puikiai išvystytu širdies-kraujagyslių sistemos pajėgumu, pakankamai žemu pulsu. Nė viena projekto dalyvė neturėjo aukšto AKS (vidurkis – 128/85 mmHg).

Kalbant apie psichoemocinę būklę, klaipėdiečių pokytis buvo mažiausias iš visų rajonų. Tiek HAD skalės, tiek nuotaikos vertinimas išliko pakankamai geras, tačiau pakito tik minimaliai. Vertinant bendrai, didesnių skundų sveikata nebuvo fiksuota.

Klaipėdos dalyvės džiaugėsi puikia nuotaika ir didele motyvacija sportuoti. Konsultacijos buvo atliktos nuotoliniu būdu, skaitant teorinę paskaitą apie teisingus sporto principus. Paskaitos metu paliestos šios temos:

  • Pagrindinės raumenų grupės ir kaip pajungti į darbą tingius raumenis;
  • Kaip teisingai atlikti pagrindinius raumenų stiprinimo pratimus ir kokių klaidų nedaryti;
  • Kas yra kardiotreniruotės ir kokia tokių treniruočių nauda;
  • Koks turėtų būti pulso dažnis treniruotės metu.

Pateiktos praktinės pusiausvyros lavinimo metodikos ir suteiktos individualios konsultacijos sveikatos klausimais. Po paskaitų ciklo buvo individualiai atsakyta į visus iškilusius kiekvienos dalyvės klausimus. Dažniausiai buvo teiraujamasi kaip atsistatyti po patirtų traumų ir kokius pratimus atlikti bei ką daryti jei treniruotės metu jaučiamas dusinimas, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų. Įvertinus sportininkių būklę prieš projektą ir po, visos sutartinai akcentavo keletą pokyčių – pagerėjusi koordinacija ir pusiausvyra, bendrai sustiprėjęs raumenynas, sumažėjusi įtampa kakle bei nugaroje, taip pat ženkliai geresnis atsistatymas po fizinio krūvio ir pagerėjusi tolerancija spoirtui, ką ir įrodė geresni Rufje testo rezultatai dinamikoje.

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina